Dünya hızla gelişiyor ve bu değişimin gerisinde kalmamızın imkansız olduğunu biliyoruz. Üstelik buna ayak uydurmanın yanı sıra gelecek nesillere de katkı sağlamak amacı ile bilgi ve tecrübemizi onların ihtiyaçlarına yönelik olarak bırakmamız gerektiğinin de bilincindeyiz.

Firmamızın sektörel tecrübesi 20.yılına yaklaştı. Ülkemizin çevre konusundaki bilincinin nasıl geliştiğine yıllardır şahitlik ediyoruz. Sürekli geliştirilen ve gün geçtikçe iyileştirilen tüm kanun ve yönetmelikleri itina ile takip ediyor ve bu çerçevede faaliyet gösteriyoruz. Firmamızı değişimin gereklerine ayak uyduracak şekilde geliştiriyor, şirket çalışanlarımızın sürekli eğitimlerini takip ediyoruz. Kullandığımız ekipman, araç ve gereçlerin seçiminde hassasiyet gösteriyor, bunların çağın gerekliliklerine uygun olması için sürekli yatırımlar yapıyoruz.

Bölgesel ihtiyaçları göz önünde tutmak sureti ile önümüzdeki yıllar için öngördüğümüz yatırımlar ile hem firmamızın vizyonunu genişletecek, istihdam sağlayacak ve kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz. Tecrübemizi kullanarak hizmet kalitemizi daha da öteye taşıyacağız.

Bu yolda ilerlerken müşterilerimizin atık yönetimi ile ilgili yaşadıkları tüm sıkıntılarına mevcut yönetmelikler dahilinde çözüm olabilmek için daha da çok çalışacağız. Çalışırken Aşuroğulları ailesi olarak en yüksek etik değerleri sergileyecek ve temel değerlerimizi yansıtan bir çaba sergileyeceğiz.

Uzun vadede kendi adımıza hedeflediğimiz başarının yanı sıra hizmet verdiğimiz şirketlerin de atık yönetimi hususunda gözle görülür bir iyileşme sağlaması amacımızdır. Amacımıza ulaşmak için bugüne kadar hep yaptığımız gibi; özverili, özenli, güvenilir ve kendimizi geliştirerek çalışmaya ve hizmet vermeye hazırız.

Yönetim Kurulu Başkanı

Atık Danışmanlık Talebi

Atık Danışmanlığı Almak İçin Formu Doldurun, Sizi Arayalım