Şirketimiz doğanın korunması ve kaynakların israf edilmemesi için sanayinin ürettiği atıkları ekonomiye geri kazandırır.

Müşterilerimizin atıklarını yasaların ve müşterimizin talepleri doğrultusunda işleyerek ve atık konusunda bilgilenmelerini sağlayarak memnuniyetlerini arttırmaya çalışırız. Bunun için hizmet kalite kriterlerimiz olan zamanında hizmet verme ve hizmet kalitemizi sürekli iyileştireceğiz.

Personelimizin atıklar konusunda bilgi seviyesini sürekli arttırarak onların katkı ve katılımlarını arttırırız.

Müşteri memnuniyetinin yanında diğer paydaşların da memnuniyetini arttırmak için yönetim sistemimizin etkinliğini sürekli arttırmak temel ilkelerimizdir.

Doğal kaynakları daha verimli kullanacak, atık oluşumunun önlenmesi için çalışarak çevre kirliliğinin azalmasına katkıda bulunacağız. Kendi faaliyetlerimiz sonucunda çıkan atıkların bertarafı konusunda ilgili yasal ve şirketimiz için geçerli olan diğer gerekliliklere uyacak, çevreyi korumak için doğal kaynakları israf etmeyecek, atık oluşumunu önleyecek, çalışanlarımızı çevre boyutları ve acil durumlar konusunda eğiteceğiz.

Üst yönetim olarak, kalite ve çevre yönetim sistemi standartlarının gereklerinin karşılanması, belirtilen taahhütlerin yerine getirilmesi ve yönetim sistemimizin performansının sürekli geliştirilmesi için gerekli kaynakları temin edeceğiz.

Yönetim Kurulu Başkanı

Atık Danışmanlık Talebi

Atık Danışmanlığı Almak İçin Formu Doldurun, Sizi Arayalım